Zasilanie Awaryjne Poznań

zasilanie awaryjne poznań

Zasilanie Awaryjne Poznań

W przypadku zaniku napięcia w naszych gniazdkach, nasze systemy monitoringu przestają działać. Co prawda systemy alarmowe nadal funkcjonują (posiadają własne podtrzymanie zasilania), lecz nie jesteśmy w stanie nagrać, zobaczyć co się dzieje na naszym terenie. Rozwiązać ten problem można poprzez zastosowanie zasilaczy awaryjnych UPS. Zasilanie awaryjne Poznań.

Zasilanie awaryjne Poznań – Kontakt: 790-378-728. Jeżeli nie możesz wykonać połączenia, wyślij do nas E-maila

Jak działa awaryjny zasilacz UPS?

Awaryjne zasilacze w skrócie składają się z dwóch elementów: akumulatora i przetwornicy napięcia. Akumulator może mieć dowolną pojemność i jest magazynem energii, która będzie potrzebna w razie zaniku napięcia z elektrowni. Przetwornica zamienia prąd stały z akumulatora na prąd zmienny (pełny sinus) o napięciu 230V. Dzięki temu nasz UPS jest w stanie zasilać system monitoringu oraz inne urządzenia domowe, np. (oświetlenie, piec C.O., komputer, laptop, serwer itp.). W przypadku braku napięcia w gniazdkach, zasilacz UPS dokonuje bardzo szybkiego przełączenia na zasilanie bateryjne – System monitoringu oraz inne urządzenia podłączone do awaryjnej sieci nawet nie będą wiedziały, że nastąpiła zmiana zasilania.

Zalety zasilania awaryjnego

  • Nasza firma stosuje tylko i wyłącznie zasilacze, które mają na wyjściu tzw. pełny/czysty sinus.
  • System monitoringu na awaryjnym zasilaniu może funkcjonować ponad 10 godzin.
  • Do zasilania awaryjnego UPS oprócz monitoringu można podłączyć dowolnie wybrane odbiorniki.
  • W przypadku uszkodzenia rozdzielnicy przez intruza, podłączone odbiorniki nadal funkcjonują.
  • Przełączenie zasilania na awaryjne następuje tak szybko, że urządzenia nie są w stanie się wyłączyć.

Zasilacz awaryjny o mocy ciągłej 500W skutecznie zasili monitoring małej i średniej wielkości oraz jeden odbiornik w postaci małego układu oświetlenia, pieca C.O. albo kilka urządzeń o bardzo niskim poborze mocy, np. ładowarka do laptopa, telefonu, itp.

Zasilacz awaryjny o mocy ciągłej 1500W skutecznie zasili monitoring średniej i dużej wielkości oraz jeden odbiornik o dużym poborze prądu albo kilka małych urządzeń.

Zasilacz awaryjny o mocy ciągłej 3000W skutecznie zasili duże systemy monitoringu oraz dwa urządzenia o dużym poborze mocy albo wiele małych odbiorników włącznie z oświetleniem większości obiektów.

Posiadamy również w ofercie o wiele mocniejsze zasilacze awaryjne (moc ciągła nawet do 6000W), ale takie systemy są rzadko wybierane przez Klientów, ponieważ w przypadku zapotrzebowania mocy większej jak 3000W stosuje się spalinowe agregaty prądotwórcze z automatycznym uruchamianiem w przypadku zaniku zasilania z sieci.

zasilanie awaryjne poznań
Call Now Button