Usługi Poznań

megakam maciej borowski

Usługi Poznań MEGAKAM

Poznaj naszą ofertę

Usługi Poznań MEGAKAM skupiają się wokół elektronicznego zabezpieczenia ochrony mienia. Mogą to być kamery, alarmy, ale i również skuteczne oświetlenie pomieszczeń, terenów otwartych (działek), awaryjne zasilanie, zakładanie nadajników GPS, itp.

Monitoring IP

monitoring września

Najbardziej innowacyjna technologia – Kamery IP, umożliwiające przesyłanie rejestrowanego obrazu bezprzewodowo za pomocą Wi-Fi.

Monitoring HD-CVI

monitoring swarzędz

Cały czas produkowany i wspierany system przewodowych kamer HD-CVI. Jakość nawet 4K (Ultra HD). Są niezawodne w przystępnych cenach.

Alarmy

systemy alarmowe

Przewodowe i bezprzewodowe systemy alarmowe. Najnowsze rozwiązania chronią Twoje domostwo przed dosłownie wszystkim.

Awaryjne Zasilanie

monitoring luboń

Zasilanie UPS, w razie awarii, umożliwia dostarczanie prądu przez określony czas (do 10 godzin) do dowolnych odbiorników w Twoim domu/firmie.

Oświetlenie LED

monitoring buk

Nowoczesne oświetlenie LED (w wewnątrz jak i na zewnątrz) pozwala zaoszczędzić mnóstwo pieniędzy na rachunkach za prąd. 50W LED = 500W halogen.

Usługi Elektryczne

monitoring opalenica

Modernizacje i naprawy Twojej instalacji elektrycznej. Kładzenie przewodów w ścianach i kabli w ziemi. Montaż i naprawa skrzynek rozdzielczych.

Systemy Ochrony

Monitoring i alarm są najskuteczniejszymi i najpopularniejszymi sposobami na ochronę Twojego mienia. Alarm jest w stanie zabezpieczyć Cię przed niepożądanymi gośćmi na Twoim terenie (poprzez uruchomienie syreny i wysłanie powiadomienia SMS), a monitoring ma za zadanie zarejestrować każde nieodpowiednie zachowanie.

usługi poznań
null

Monitoring Bezprzewodowy

Bezprzewodowe kamery IP wymagają jedynie zasilania. Obraz przesyłany jest przez Wi-Fi 5GHz.
null

Wystarczy Jedna Kamera

Aby skutecznie chronić swoje mienie i mieć podgląd na żywo w dowolnym miejscu.
null

Pożar i zalanie - Pełna Ochrona

System alarmowy zabezpieczy Cię również przed pożarem, zalaniem, wyciekiem gazu, czadem, itp.
null

Pełna Kontrola Ze Smartfona

Wystarczy smartfon, abyś mógł mieć podgląd na żywo ze swoich kamer. Alarm potrzebuje jedynie SMS, aby powiadomić o niebezpieczeństwie.
megakam maciej borowski

Poznaj Najważniejsze Punkty Usługi Poznań MEGAKAM

Systemów Monitoringu

null

Kamery HD-CVI

System HD-CVI, umożliwiający przewodowy przesył obrazu nawet w jakości 4K (Ultra HD). Najczęściej stosowane są kamery Full HD.
null

Kamery IP

System IP, umożliwiający przewodowy/bezprzewodowy przesył obrazu w najwyższej możliwej jakości. Jest to najnowszy system kamer.
null

Rejestratory DVR,NVR,HVR

Rejestratory, umożliwiające zapis obrazu z kamer. Nowoczesne rozwiązania pozwalają na efektywne wykorzystanie tego urządzenia.
null

Kamery Starlight

Kamery Dahua Starlight z oświetleniem IR LED. Posiadają wyraźny i dokładny obraz w nocy nawet przy całkowitym braku oświetlenia.
null

Kamery Obrotowe

Kamery PTZ umożliwiają nam sterowanie lewo-prawo i góra-dół oraz przybliżanie (motozoom) do danego obiektu. Są niczym radar.
null

Kamery 360 Stopni

Jedna kamera rejestrująca obraz dookoła siebie. Bardzo skuteczna tam, gdzie przemieszcza się dużo osób (sklepy, biura, instytucje).
Call Now Button