Usługi Elektryczne Poznań

Usługi Elektryczne Poznań

Usługi Elektryczne Poznań

Oferujemy usługi elektryczne Poznań, np.: montaż/przeróbka/serwis skrzynek rozdzielczych, kładzenie instalacji kablowych i przewodowych (w ścianach), montaż oświetlenia, montaż gniazdek, serwis instalacji elektrycznych i urządzeń jedno jak i 3-fazowych.

Prace Elektryczne

  • Instalacje elektryczne: Kładzenie, wymiana, montaż i modernizacja instalacji elektrycznych, rozdzielnic (skrzynka prądowa), różnych zabezpieczeń prądowych (wyłączniki różnicowo-prądowe, wyłączniki nadprądowe, bezpieczniki, sterowane/programowalne wyłączniki itp.), gniazdek, puszek podtynkowych i nadtynkowych.
  • Oświetlenie: Montaż, rozbudowa, serwis oświetlenia wewnątrz jak i na zewnątrz. Oświetlenie LED od 1W do 500W. Inteligentne oświetlenie, sterowane czasowo, GSM/SMS albo zmierzchowo.
  • Podłączanie RTV i AGD: Podłączanie odbiorników 1 i 3 fazowych do sieci domowej.

Awarie Elektryczne

Awarie elektryczne dotykają każdego z nas. Zazwyczaj może to być brak dostawy prądu spowodowany jakąś usterką, która nas nie dotyczy. Są jednak uszkodzenia, które mogą się pojawić w obrębie naszej instalacji – Zwarcia, uszkodzenia instalacji elektrycznych, awarie sprzętów elektrycznych i elektronicznych, które powodują zadziałanie bezpieczników oraz nieprawidłowy montaż urządzeń, podłączonych do 230V/380V. Usługi elektryczne Poznań – Zadzwoń, tel.: 790-378-728 albo wyślij E-maila

Call Now Button