Serwis Monitoringu Poznań

Monitoring Poznań

Serwis Systemu Sygnalizacji Włamania i Napadu Poznań Systemy Zabezpieczeń

Twój system ochrony przestał działać? Potrzebujesz pomocy?

Zadzwoń: 790-378-728 albo wyślij E-maila

Serwisujemy wszystkie urządzenia związane z monitoringiem i alarmami. M.in.: Kamery, rejestratory, instalacje kablowe, zasilacze, UPS, centralki, czujki alarmowe, oświetlenie, syreny, dyski twarde i inne urządzenia elektroniczne, chroniące Twoje mienie.

Profesjonalny Serwis Monitoringu Poznań

Ktoś uszkodził kamerę/czujkę

W takim wypadku istnieje potrzeba wymiany na nową kamerę. Warto zastosować obudowę wandalodporną albo kamerę, która jest przygotowana na takie sytuacje.

Rejestrator przestał działać

Niedziałający rejestrator może być spowodowany uszkodzonym zasilaczem. Rzadziej występują awarie samych rejestratorów.

Nie mogę uruchomić podglądu

Podgląd na żywo jest niemożliwy wtedy, gdy mamy problem z siecią albo z kamerami. Często wystarczy restart systemu albo sprawdzenie kamer i przewodów.

Zniekształcony obraz z kamer

Niewyraźny obraz może być spowodowany brudnym obiektywem, złym stanem przewodów CCTV, uszkodzeniem kamery albo nieodpowiednią konfiguracją.

Systemy zabezpieczeń, na przykład kamery i alarmy są urządzeniami elektronicznymi, które mają prawo do awarii (aczkolwiek zdarzają się stosunkowo rzadko w przypadku markowych systemów ochrony mienia). Oferujemy naprawę już zainstalowanych systemów monitoringu i alarmów oraz innych elektronicznych zabezpieczeń. Kable, kamery, dyski twarde, rejestratory, zasilacze, czujki, centralki, UPS, oświetlenie LED, syreny, to jedne z wielu rzeczy, które serwisujemy w przypadku nagłej awarii. Awarie zdarzają się najczęściej wtedy, gdy nasze systemy zabezpieczeń mają ponad 6~10 lat. Najczęstszą usterką są kable koncentryczne/UTP, których wymiana może kosztować serwisantów bardzo dużego nakładu pracy. Wynika to z faktu częstego kładzenia kabli CCTV w ziemi na głębokościach >50 cm wobec czego odkopanie starych kabli zajmuje dużo czasu. Drugie miejsce w rankingu awarii zajmują wszelakiej maści zasilacze, choć nic dziwnego. Pracują one cały czas i ich żywotność wynosi od 3 do 5 lat w zależności od jakości danego zasilacza. Trzecie miejsce przygotowaliśmy dla dysków twardych, które również cały czas pracują, zapisując wiele razy obraz rejestrowany przez kamery. Uszkodzenia markowych kamer, rejestratorów, centralek alarmowych występują sporadycznie. Serwis Monitoringu Poznań.

Call Now Button