O Nas Monitoring i Alarmy Poznań

megakam maciej borowski

MEGAKAM Poznań - Poznaj nas!

Profesjonalne Systemy Zabezpieczeń

Monitoring i Alarmy Poznań. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą. Usługi MEGAKAM Poznań są skierowane do osób prywatnych, firm i instytucji. Zajmujemy się montażem, projektowaniem i serwisowaniem technicznych systemów zabezpieczeń – Systemy alarmowe, monitoring, systemy kontroli dostępu (Roger, Satel ACCO). Wykonujemy pomiary, montaż, remont i rozbudowę instalacji elektrycznych. Montujemy przewodowe i bezprzewodowe systemy inteligentnego domu (automatyka domowa). Instalujemy sieci komputerowe (np. LAN, Wi-Fi).

Posiadamy stosowne uprawnienia

koncesja megakam

Koncesja MSWiA, która została udzielona naszej firmie – MEGAKAM, umożliwia wykonywanie działalności gospodarczej w zakresie usług ochrony osób i mienia realizowanych w formie zabezpieczenia technicznego. Dzięki temu wszyscy nasi Klienci mogą być pewni, że realizacja usług przez firmę MEGAKAM jest na najwyższym poziomie.

Poza koncesją MSWiA posiadamy wiele innych uprawnień i zaświadczeń, które są związane z usługami dostępnymi w naszej firmie.

  • Monitoring
monitoring pniewy

Najwyższej jakości systemy monitoringu specjalnie dla Ciebie. Tylko markowe urządzenia, służące do rejestracji obrazu potrafią zapewnić Ci pełną ochronę. Pełne instalacje systemu monitoringu od A do Z, włącznie ze szkoleniem dla Klienta.

  • Alarmy
monitoring Pszczew

Systemy alarmowe, dzięki którym śpisz spokojnie. Alarmy Poznań chronią naszych Klientów, m.in.: Przed wtargnięciem, zalaniem, pożarem, zbiciem szyby, itd. Innowacyjność daje jeszcze większe bezpieczeństwo, np. powiadomienia GSM, odporność czujek ruchu na zwierzęta itd.

  • Sieci Komputerowe
monitoring suchy las

Budowanie sieci komputerowych, montaż i spawanie światłowodów, serwery, LAN, Wi-Fi, Access Point’y, mosty Wi-Fi, sieci WAN, routery, switche, internet po istniejącej instalacji elektrycznej (Powerline) – To jedne z wielu usług, które wykonujemy.

Poczuj Się Bezpiecznie, Od Teraz!

Niezawodna Ochrona = Elektroniczna Ochrona

Techniczne systemy zabezpieczeń (m.in. alarmy, monitoring, p. poż) są w stanie zapewnić najskuteczniejszą ochronę Twojego mienia. Elektroniczna ochrona jest zawsze aktywna, 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu, 365 dni w roku.

alarmy poznań
megakam maciej borowski

Monitoring albo alarmy Poznań, zapewne tego szukasz?

Zapraszamy do kontaktu 790-378-728

Czy monitoring jest skuteczny?
Czy alarmy mogą mi pomóc?
Systemy ochrony i włamanie/kradzież
Monitoring Bezprzewodowy
36%
Monitoring Przewodowy
64%
Alarmy Bezprzewodowe
75%
Alarmy Przewodowe
25%
Monitoring Września

Profesjonalne podejście do Klienta

Jednym z priorytetów naszej firmy jest indywidualne podejście do każdej usługi. Dzięki temu działamy profesjonalnie, a niektóre systemy zabezpieczeń, które montowaliśmy, składają się nawet ze ~100 kamer, gdzie rejestrowany obraz jest w jakości 4K i >100 czujek w jednym systemie alarmowym, na przykład: Czujki ruchu, wykonywanie różnych funkcji logicznych, czujki zbicia szyby, pożaru, czadu, gazu, powodzi, wibracji, zamarzania, itp..

Wejdź i Zobacz

Systemy alarmowe – dlaczego warto je zainstalować w pracy?

Miejsce, w którym pracujemy, powinno być odpowiednio wyposażone. Nie chodzi jednak tylko o sprzęt niezbędny do pracy. Warto zadbać także i o to, aby znalazły się tam urządzenia, które sprawią, że miejsce to stanie się lepiej zabezpieczone. Zamki, porządne drzwi czy rolety antywłamaniowe to nie wszystko. Warto zadbać także o montaż systemów alarmowych. Poznań, to miasto […]

System monitoringu – zadbaj o bezpieczeństwo swoje i swoich najbliższych

Bezpieczeństwo jest pojęciem bardzo szerokim. W jego ramach mieści się nie tylko to, że zakładamy kask, kiedy wsiadamy na rower czy to, że jesteśmy uważni i ostrożni, kiedy jedziemy samochodem. O bezpieczeństwo należy także dbać wtedy, kiedy jesteśmy w domu lub w pracy. Zamykanie drzwi na klucz, kiedy wychodzimy z mieszkania, to podstawa. Co jednak […]

IoT – Internet Rzeczy – Co to takiego jest?

IoT – Internet Rzeczy – Co to takiego jest? Od 5 lat, coraz częściej możemy natknąć się na określenia: Internet Rzeczy, IoT, Internet of Things. IoT to nic innego jak podłączenie urządzenia lub urządzeń do sieci, które są w stanie być autonomiczne. Mogą to być: Pralki, lodówki, żarówki, piekarniki, telewizory, smartfony, laptopy, auta, gniazdka elektryczne […]

Call Now Button