Montaż Kamer i Alarmów Poznań

Montaż Kamer i Alarmów Poznań

Montaż kamer i alarmów Poznań, i nie tylko. Przeważnie jest to monitoring i alarmy, ale zdarzają się też inne koncepcje, które chce zrealizować nasz Klient, np. oświetlenie danego terenu mocnymi oświetlaczami LED, założenie fotopułapek, itp. Montaż polega nie tylko na zamontowaniu kamer i alarmów, ale również na przystosowaniu instalacji elektrycznej do tych systemów (kładzenie kabli, modernizacje skrzynek rozdzielczych, montaż zasilania awaryjnego, itd.).

Szybki Kontakt: 790-378-728

Na czym polega montaż?

Monitoring
Alarmy
Usługi Elektryczne
Sieci Komputerowe, Wi-Fi, Internetowe
Inteligentny Dom
Systemy Kontroli Dostępu (SKD)
Zasilanie Awaryjne
Inne Usługi

W przypadku jakichkolwiek pytań, dzwoń! Chętnie doradzimy w wyborze systemu ochrony mienia, specjalnie dopasowanego do Twoich potrzeb. 790-378-728

Jeżeli nie jesteś w stanie do nas zadzwonić, zachęcamy wysłania E-mail na nasz adres: kontakt@megakam.pl

Montaż to nie wszystko

Po zakończeniu montażu określonych usług, przeprowadzamy krótkie szkolenie, mające na celu nauczenie naszego Klienta obsługi danego systemu (np. monitoring, alarmy).

Gwarancja Montażu

Przed podjęciem robót, podpisujemy umowę z Klientem, w której zobowiązujemy się wykonać określoną usługę.

Nasza firma działa na terenie całej Wielkopolski. Oznacza to, że takie miejscowości jak: Poznań, Pniewy, Pszczew, Suchy Las, Września, Swarzędz, Luboń, Buk, Opalenica, Nowy Tomyśl, Oborniki, Szamotuły, Kościan, Tarnowo, Kórnik, Grodzisk, Wolsztyn, Zbąszyń, Puszczykowo, Wronki, Piła, Chodzież, Budzyń, Ostrów Wielkopolski, Konin, Jarocin, Pleszew, Koło, Turek, Zbąszynek, Międzyrzecz, Kalisz, Świecko, Śrem (i wiele więcej) nie są nam obce.

Spotkanie z Klientem i wspólna konsultacja. Przed podjęciem jakichkolwiek działań, staramy się spotkać z Klientem, aby omówić jak najdrobniejsze szczegóły naszych prac. Takie podejście powoduje minimalizację ewentualnych nieporozumień i zapoznanie się z oczekiwaniami ze strony naszego przyszłego Klienta.

Montaż urządzeń zakupionych przez Klienta. Zdarza się, że Klient wcześniej sam zakupił system ochrony mienia, lecz nie jest w stanie go zainstalować. W takim wypadku montujemy urządzenia zakupione przez Klienta.

Call Now Button