Kamery i Alarmy Poznań

monitoring oborniki

Systemy monitoringu

Monitoring może być dowolnie skonfigurowany przez naszego Klienta – Przewodowy, bezprzewodowy, z rejestratorem, bez rejestratora, podgląd na żywo, różnego rodzaju kamery, itd.

Dowiedz Się Więcej

monitoring szamotuły

Podgląd na żywo

Będą nawet na drugim końcu świata możesz zobaczyć co się dzieje w Twoim domu. Wystarczy telefon z dostępem do internetu. Aplikacja obsługuje wiele kamer i przesyłany obraz jest płynny.

Dowiedz Się Więcej

monitoring tarnowo

IP, HD-CVI

Obecnie oferujemy montaż dwóch największych systemów monitoringu: IP i HD-CVI. Obie technologie są cały czas rozwijane. Jakość na poziomie 4K (Ultra HD) to jedna z wielu innowacji w systemach IP i HD-CVI.

Dowiedz Się Więcej

monitoring kościan

Systemy Alarmowe

Przewodowe i bezprzewodowe. Najrozmaitsze rozwiązania chronią naszego Klienta nawet przed żywiołami – Pożar, zalanie, czad. Powiadomienia w postaci SMS albo połączenia przychodzącego na telefon Klienta.

Dowiedz Się Więcej

Wystarczy Jedna Kamera - Kamery i Alarmy Poznań

Która skutecznie będzie chronić Twoje mienie

monitoring kórnik

PEŁNA KONTROLA NAD TWOIM DOMEM

Dzięki najnowszej technologii, w dzisiejszych czasach mamy możliwość sterowania całym monitoringiem z poziomu urządzenia, który posiada dostęp do internetu, np.: telefon, smartfon, tablet, telewizor, komputer, laptop, itp. Wirtualnie, zawsze jesteśmy u siebie 🙂

Bezpieczeństwo na każdym kroku

Niezawodna Technologia

Markowy Sprzęt

Urządzenia, które montujemy (m.in. kamery, alarmy) pochodzą od najlepszych producentów, a ich produkty spełniają najbardziej rygorystyczne normy.

Minimum FullHD

Kamery oferowane naszym Klientom muszą mieć jak najlepszy obraz wobec czego Full HD to jest minimum, które musi spełniać kamera. Jakość 720p i niższe nie wchodzą w grę.

Cyfrowe rozwiązania

Analogowe systemy odeszły do lamusa. Na dzień dzisiejszy wszystkie kamery funkcjonują w technologii cyfrowej, wykorzystując często do tego kabel koncentryczny, znany z rozwiązań analogowych.

Innowacyjność jest konieczna

Aby Pozostać Doskonałym

Inteligentna Analiza Obrazu IVS

IVS pozwala m.in. na stworzenie wirtualnych linii na obrazie kamery, gdzie po przekroczeniu system przesyła informację o pojawieniu się nieznanego obiektu.

Inteligentne Kamery Obrotowe PTZ

Kamera obrotowa (Pan Tilt Zoom) umożliwia obracanie głowicą w pionie jak i w poziomie. Kamery PTZ mogą śledzić obiekty z bardzo dużą dokładnością.

Kamery Bezprzewodowe

Dzięki mocno rozwijanej technologii przesyłania danych bezprzewodowo, kamery można zamontować tam, gdzie nie możemy zastosować kabli CCTV.

monitoring grodzisk

PRZEWAGA NAD INTRUZAMI

Innowacyjność producentów systemów monitoringu daje nam przewagę nad ludźmi, którzy mają złe zamiary wobec naszego mienia. Kamery i Alarmy Poznań są coraz bardziej skomplikowane i niezawodne, co powoduje, że większość intruzów nie jest w stanie poradzić sobie z zabezpieczeniami naszego mienia.

monitoring wolsztyn

DOM&FIRMA W PEŁNI KONTROLOWANE

Tworząc systemy monitoringu możemy mieć podgląd do wielu miejsc na raz, na przykład w tym samym monecie możemy zobaczyć co się dzieje w domu, firmie albo na innym terenie, który jest chroniony. Pozwala to na natychmiastową reakcję Klienta w przypadku zagrożenia. Kamery i Alarmy Poznań.

Pełna Integracja

Umożliwia Pełną Kontrolę

Kamery Wi-Fi 5GHz

Technologia kamer IP, która umożliwia transmisję nadawanego obrazu przez Wi-Fi 5GHz. Wystarczy zasilanie i router.

Wszystko Pasuje Idealnie

Dzięki zastosowaniu markowych produktów od jednego producenta zawsze mamy pewność, że wszystkie urządzenia będą się integrować bezproblemowo.

Natychmiastowa Reakcja

Dzięki profesjonalnym aplikacjom przeznaczonym do sterowania kamerami, monitoring natychmiastowo wykonuje Twoje polecenia, np.: odtwarzanie nagrań, przybliżanie obiektów, zmiana ustawień kamery, itp.

Alarm - Opiekun Domu

Chroni Cię nie tylko przed intruzami

 • Ochrona przed ogniem i zalaniem

  Alarm można rozbudować o czujki, które chronią Twój dom, m.in. przed ogniem, zalaniem, czadem, gazem

 • Bez kabli, zasięg pow. 200m

  Alarmy bezprzewodowe o ogromnym zasięgu, ultra długa praca czujek na bateriach (aż pół roku), powiadomienie SMS o słabych bateriach.

 • Automatyka Pracy

  Alarm można skonfigurować w dowolny sposób. Tworzenie stref bezwzględnego zabezpieczenia, włączanie poszczególnych czujek, itp.

kamery i alarmy poznań
 • Zawsze Poinformowany

  Alarmy, które oferujemy zawsze wysyłają do Klienta powiadomienie w postaci SMS albo połączenia w przypadku wykrycia ruchu, odłączenia napięcia, uszkodzenia czujki, itp.

 • Podtrzymanie napięcia

  Centralka posiada wbudowany akumulator, wobec czego może funkcjonować bez napięcia nawet do kilku dni, nie stosując awaryjnego zasilania UPS.

 • Łatwość Montażu

  Systemy alarmowe, które montujemy są prawie bezinwazyjne w montażu. Dzięki temu Klient oszczędza dużo pieniędzy, a my czas poświęcony na montaż.

Call Now Button